Naujienos

Kviečiame dalyvauti

2015-01-30 Penktadienis 11:06

Prie Nemunėlio

2015-01-29 Ketvirtadienis 11:17

Skaitytojus pasiekė naujas Rokiškio krašto kultūros žurnalo „ Prie Nemunėlio" numeris . Žurnalo pristatymas vyks vasario 12 d. Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje š. m. vasario 12 d. 16 val.

Be pavadinimo

Kvietimas

2015-01-23 Penktadienis 16:15

Skaitymo gurmanų ketvirtadienis

Skaitymo gurmanų ketvirtadienis

2015-01-23 Penktadienis 16:02

Šiais moderniųjų technologijų laikais knygas, skaitymą bando išstumti internetas. Vaikai mielai žaidžia kompiuterinius žaidimus, jaunimas – bendrauja socialiniuose tinkluose. Bibliotekininkių tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į skaitymą, sudominti vaikus knyga – tiek popierine, tiek elektronine. Todėl, kad jų atveriamas pasaulis ir pasakojamos istorijos – tai penas vaikų vaizduotei ir vidiniam pasauliui, tai galimybė išmokyti vaikus bendrauti su knygos tekstu, susipažinti su knygos autoriumi, iliusratoriumi. Mes norime sudominti, ypač mažuosius bibliotekos lankytojus, su mielomis spalvingomis, įvairių formatų knygelėmis, mylimais personažais, smagiais nutikimais.

Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje jau treti metai vyksta Skaitymo gurmanų ketvirtadieniai. Tądien į biblioteką renkasi knygų mylėtojai, mažieji bibliotekos lankytojai. Grupėmis ir pavieniui. Vyksta garsiniai skaitymai, knygų pristatymai, susitikimai su literatais, rašytojais, menininkais, akcija „Metų knygos rinkimai".

Skaityti daugiau...