Duomenų bazės

Atgal

Duomenų bazės

Nemokama prieiga registruotiems viešosios bibliotekos vartotojams.

15 min MAX

Šiame portale rasite šiuolaikišką turinį, skatinantį nuomonių įvairovę, stiprinantį diskusijų kultūrą ir kviečiantį atrasti daugiau drąsių požiūrių. Taip pat čia publikuojami straipsnių „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „MIT Technology“, „New Scientist“, „Psychology Today“, „Rolling Stone“, „Fast Company“ ir kt. vertimai į lietuvių kalbą. Šio naujienų portalo prieiga galima registruotiems bibliotekos vartotojams per skaityklose esančius kompiuterius. Prisijungimo duomenis suteiks bibliotekos darbuotojas.

PRISIJUNGTI

Delfi plius
Tai profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinys lietuvių kalba. Čia skelbiamas niekur kitur nepublikuojamas turinys ir aplinka be reklamos. Prieiga prie šio naujienų portalo galima registruotiems Nacionalinės bibliotekos vartotojams per bibliotekos skaityklose esančius kompiuterius.
 
 
 
Infolex. Teisinės informacijos sistema.
INFOLEX - tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Dėl slaptažodžio kreiptis į Interneto skaityklą. 
 
EBSCOhost
EBSCOhost pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto moksliniai žurnalai. Prisijungiama automatiškai iš bet kurios Rokiškio rajono bibliotekos paspaudus EBSCOhost užrašą. Būtina jungtis iš bibliotekų, nes tik bibiotekos prijungia automatiškai. Jei prisijungti nepavyksta, kreipkities į bibliotekos darbuotoją, arba užpildikite internetinėje svetainėje „Susisiekite“ formą. Vienu metu gali jungtis neribotas skaičius vartotojų.

.

Rokiškio viešajai bibliotekai suteikta prieiga prie BNS naujienų agentūros portalo. Tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Prieiga prie šios naujienų agentūros yra galima registruotiems Rokiškio viešosios bibliotekos vartotojams per kompiuterius, esančius bibliotekos skaityklose.

BNS


.

Naxos Music Library, tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 6 vartotojai. Jeigu nepavyko prisijungti – pabandykite vėliau.

Prie šios duomenų bazės galima jungtis tik naudojantis bibliotekų internetu

Vartotojo vadovas