Duomenų bazės

Atgal

Duomenų bazės

Nemokama prieiga registruotiems viešosios bibliotekos vartotojams.

ALEXANDER STREET. Testuojama duomenų bazė.

Viešoji biblioteka turi galimybę testuoti  šias duomenų bazes:

 

Pagrindinis šios testuojamos duomenų bazės adresas:
 
Prisijungimas:
Username- 6CHIDTDF
Password- Jc]Xl![J4q
Infolex. Teisinės informacijos sistema.
INFOLEX - tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Dėl slaptažodžio kreiptis į Interneto skaityklą. 
 
Naxos Music Library
Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje galima surasti kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Prie šios muzikos duomenų bazė visose Rokiškio rajono bibliotekose galima prisijungti automatiškai be slaptažodžių per bibliotekos inernetinę svetainę paspaudus Naxos logotipą ar Naxos music library užrašą. 
Taip pat prie šios duomenų bazės galima jungtis iš namų, darbo ar kitų vietų. Tam reikės suvesti nuroditą internetinį adresą ir įrašyti prisijungimo duomenis:
Username: rokiskisMM
Password: rokiskisMM
Pastaba: vienu metu gali naudotis 3 vartotojai.
 
EBSCOhost
EBSCOhost pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto moksliniai žurnalai. Prisijungiama automatiškai iš bet kurios Rokiškio rajono bibliotekos paspaudus EBSCOhost užrašą. Būtina jungtis iš bibliotekų, nes tik bibiotekos prijungia automatiškai. Jei prisijungti nepavyksta, kreipkities į bibliotekos darbuotoją, arba užpildikite internetinėje svetainėje „Susisiekite“ formą. Vienu metu gali jungtis neribotas skaičius vartotojų.
LRS

Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės.

Teisės aktų registras
Teisės aktų, projektų ir susijusių dokumentų paieška

EUR-Lex

EUR-Lex
 – Europos Sąjungos teisė