Duomenų bazės

Atgal

Duomenų bazės

Nemokama prieiga registruotiems viešosios bibliotekos vartotojams.

Infolex. Teisinės informacijos sistema.
INFOLEX - tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Dėl slaptažodžio kreiptis į Interneto skaityklą (Kauno g. 7). 
Naxos Music Library
Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje galima surasti kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Prie muzikos duomenų bazės NAXOS Music Library visose Rokiškio rajono bibliotekose galima prisijungti automatiškai be slaptažodžių per bibliotekos inernetinę svetainę arba adresu https://rokiskis.naxosmusiclibrary.com
EBSCO host
EBSCO HOST pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto moksliniai žurnalai. Prisijungiama automatiškai iš bet kurios Rokiškio rajono bibliotekos.
LRS

Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės.

Teisės aktų registras
Teisės aktų, projektų ir susijusių dokumentų paieška

EUR-Lex

EUR-Lex
 – Europos Sąjungos teisė