Garsiniai skaitymai Rokiškio l/d „Pumpurėlis“

Atgal

Garsiniai skaitymai Rokiškio l/d „Pumpurėlis“

  2018-10-03

Prasidėjus rudeniui, Rokiškio lopšelį/darželį „Pumpurėlis“ aplankė Vaikų ir jaunimo skyriaus bibliotekininkė A. Žukauskienė. „Po šiaudiniu stogeliu“ grupės auklėtiniams ir auklėtojoms pristatė interaktyvias knygas „Skaitome su papildyta realybe“. Šias knygas skaityti reikia pasitelkiant naująsias technologijas – mobilųjį telefoną ar planšetę. Vaikai susidomėję klausėsi spalvingos muzikinės Rūtos Dzin knygelės „Peliūnės vasara“. Bibliotekininkė skaitė istoriją apie grožį, gerumą ir vertybes. Teko prisiminti prabėgusios vasaros nuotykius, aptarti atslenkančio rudens dovanas.
Po to vyko garsiniai skaitymai iš Selemono Paltanavičiaus knygos „Maži ežiuko sapnai“. Vaikai diskutavo, kas yra sapnas ir kokios jis spalvos? Spėliojo, kuo sapnas galėtų kvepėti? Darželio auklėtiniai lengvai persikūnijo į ežiuko, kiškio, voveriuko ar net kurmio roles. Teko net balionėliu pabūti!
Pasiklausę pasakų, mažieji gaminosi skirtukus – ežiukus ar pelytes savo mylimiausiai knygelei. Lankstė, klijavo akytes, nosytę, piešė burnytę...
Po darbų visi vaišinosi ežiuko atneštais saldžiais obuoliais!