Keliaujančios skaityklėlės „Vaikystė, knygų lydima“ uždarymas

Atgal

Keliaujančios skaityklėlės „Vaikystė, knygų lydima“ uždarymas

  2018-10-01

Saulėtą šiltą rudens rytą Rokiškio miesto vaikų L/D „Nykštukas“ auklėtiniai rinkosi kieme, kur jų laukė keliaujanti skaityklėlė. Tą dieną į darželį atvyko Rokiškio J.Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus projekto Keliaujanti skaityklėlė „Vaikystė, knygų lydima“ organizatoriai. Tai buvo paskutinė dešimtoji skaityklėlės kelionė ir renginio metu įvyko jos uždarymas.
Vaikai smagiai klausėsi bibliotekininkės Sigitos Tvirkutienės skaitomų S. Paltanavičiaus knygos „Ežiuko sapnai“ ištraukų. Kartu su ežiuku ,,keliavo“ per jo sapnus, uostė kaip kvepia sapnai ir matė jų spalvas. Bibliotekininkė Nadiežda Ivanova vaikus supažindino su lėlių teatro ,,Padaužiukai“ lėlėmis ir kartu su dalyviais pasekė pasaką „Ropė“.  Edukacinėje programoje „Lėlė – raktas į vaiko širdį“ vaikai gaminosi po lėlę vaiduokliuką, apie kurį išgirdo garsiniuose skaitymuose apie ežiuko ir vaiduokliuko draugystę. Pasidarę vaiduokliukus ir pasislėpę už širmos, vaikai vaidino ir dainavo gimtadienio dainelę.
Projekto trukmė gegužės – rugsėjo mėn. Jo veiklos kvietė miesto, kaimo vaikus ateiti į keliaujančios skaityklėlės susitikimus, skaityti, klausytis, kurti ir pabūti kartu. AČIŪ projekto savanorei Salvinijai Kalpokaitei, partneriams Bajorų lėlių teatrui „ČIZ“, rajono bibliotekininkėms, rėmėjams LKT ir Rokiškio savivaldybės administracijai ir AČIŪ vaikams – esamiems ir būsimiems bibliotekų skaitytojams.
Projekto vadovė Nadiežda Ivanova