Paminėta Mamos diena

Atgal

Paminėta Mamos diena

  2018-05-09

Pavasarį, kai bunda žemė, švenčiama Motinos diena – viena gražiausių  švenčių, kai visas dėmesys ir gražiausios gėlės dovanojamos pačiam artimiausiam žmogui – mamai.
Saulėtą popietę prieš Motinos dieną į Vaikų ir jaunimo skyrių užsiėmimui rinkosi kūrybinių darbelių studijos „Naminukai“ narės. Jos iš popieriaus ir sagučių gamino mamoms atvirutes, kūrė sveikinimus. Šis darbas pareikalavo itin daug kantrybės, kruopštumo ir meilės.
„Naminukai“ susipažino su bibliotekoje veikiančia spaudinių paroda „Tave vadinam gražiausiu vardu“, skirta Motinos dienai. Šiltais, gražiais žodžiais vaikai pasakojo apie savo mamas, kūrė eilėraščius, kuriuos vėliau užrašė ant padarytų sveikinimų.
Šilčiausius jausmus mamoms, vienintelėms, pačioms brangiausioms skyrė ir lėlių teatro „Padaužiukai“ aktoriukės. Po spektaklio Just. Marcinkevičiaus „Greitoji pagalba“ repeticijos visos kibo į atvirukų gaminimo procesą. Atvirukus dekoravo ornamentais, gėlėmis, kuriose įklijavo savo nuotraukytę. Atvirukų viduje užrašė savo vardus ir švelniausius žodžius „myliu Mamytę“.
Taip smagiai bendraudami pasiruošėme Motinos dienos šventei. Pačių rankomis padaryti darbeliai tokia proga – didžiausia dovana mamytėms.
 
Vyresn. bibliotekininkės Nadiežda Ivanova ir Sigita Tvirkutienė