Bibliotekos lankytojus buria pasakojimo meno veiklos - 2

Atgal

Bibliotekos lankytojus buria pasakojimo meno veiklos - 2

  2022-05-10

Biblioteka – tai bendruomenė. Žengdami į ją lankytojai ne tik ieško istorijų iš knygų, bet ir atsineša savąsias, nori jomis dalintis. Siekdamos sukurti dar gyvesnį ryšį su savo lankytojais – geriau juos pažinti, sudominti ir įtraukti – Panevėžio regiono bibliotekos ėmė aktyviai gilintis į pasaulyje sparčiai populiarėjantį pasakojimo meną. 
Po intensyvių mokymų ir pasiruošimo darbų, pasakojimo metodu paremtos veiklos džiugina Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus lankytojus. Užsiėmimuose naudojami menininkės Neringos Minkevičienės sukurti pasakojimo edukacijų rinkiniai ir bibliotekos darbuotojų-pasakotojų entuziazmas nepalieka abejingų.
Šių metų gegužės mėnesio 4 dieną mūsų bibliotekoje vyko edukacinis „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“ užsiėmimas. Jame dalyvavo 42 vaikai iš Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos 2 a ir 2b klasių mokiniai.
 
Dalinamės renginio įspūdžiais: Nuotraukos
 
Veiklos iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“.
 
Projektą finansuoja
 
Vaikų ir jaunimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė edukacijai Nadiežda Ivanova