Rugsėjo Home veiklos

Atgal

Rugsėjo Home veiklos

  2021-10-01

Prasidėjus rudeniui, šeimas  kvietėme žiūrėti nuotykių kupinus 3D formatu filmus „Linksmosios pėdutės“ ir „Alvinas ir Burundukai“. Ant sėdmaišių patogiai įsitaisę vaikai ir mamos gerai praleido laiką.
Rugsėjo mėnesį į biblioteką rinkosi šeimos susipažinti ir išbandyti Wacom Intuos Pro grafinę planšetę. Susidomėjusieji į įvesties įrenginį su tam skirtu specialiu  rašikliu piešė  piešinį taip, kaip tai daroma su pieštuku. Piešinys buvo skirtas artėjančiai Rokiškio miesto šventei. Vieni piešė tortą, kiti balionus, fejerverkus ir pan. Visų kurtas piešinys buvo perkeltas į kompiuterį, redaguotas, spalvintas ir atspausdintas spausdintuvu.
Jau šeštąjį kartą bibliotekos skaitytojai dalyvauja skaitymo akcijoje „Vasara su knyga“. Sėkmingai įveikusieji visas penkias skaitymo užduotis buvo pakviesti į baigiamąjį skaitymo iššūkio renginį, kurio metu buvo apžvelgti šios akcijos rezultatai, pasidalinta kilusiomis mintimis bei įspūdžiais apie perskaitytas knygas. Dalyvius atlydėjo mamos, tėčiai, tetos. Skaičiusiesiems buvo įteikti diplomai. Ne paslaptis, kad kiekvienam, mėgstančiam skaityti, puiki dovana – knygos skirtukas. Todėl visiems buvo pasiūlyta jį pasigaminti iš popieriaus, karoliukų, siūlų ar kitų dekoravimo priemonių. Šventės dalyviai, pasitelkę savo fantaziją ir kūrybą, gaminosi savo knygai skirtuką. Vienas kitas sukūrė ir sveikinimo atviruką patinkančiam rašytojui.
Bibliotekos lankytojai džiaugiasi siūlomų renginių įvairove.
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė