Popietė „Tiesiog noriu piešti“

Atgal

Popietė „Tiesiog noriu piešti“

Pandėlio miesto biblioteka


Koks gražus gali būti ruduo, sugėręs praėjusios vasaros šviesą ir šilumą. Toks ryškus gyvastingas, džiuginantis spalvomis ir brandos pilnatve. Toks pat gražus ir žmogaus gyvenimas, kada jis daro tai, kas miela jo širdžiai. Pandėlio miesto bibliotekoje vyko parodos „Tiesiog noriu tapyti“ uždarymas. Joje dalyvavo dvi kūrėjos tai: tapybos darbų autorė Giedrė Švedienė (Vilnius) ir miniatiūrų ir sentencijų autorė, kraštietė Reda Kiselytė (Rokiškis). Parodos darbų autorė Giedrė Švedienė tapyti pradėjo prieš porą metų. „Nors visada mėgau spalvas ir paveikslus, bet niekada negalvojau, kad pati galiu tapti paveikslo ir tapymo proceso dalimi. Tačiau tai įvyko, – tiesiog pabandžiau ir patiko. Natūralu, kad galiu tapyti tik laisvalaikiu. Į savo darbus sudedu 20 metų patirtį valstybės tarnyboje ir visą sukauptą energiją. Dabar ją galiu išreikšti drobėje spalvomis“, taip apie save pasakojo menininkė Giedrė Švedienė. Be galo malonu buvo klausytis kraštietės Redos Kiselytės kurtų miniatiūrų ir sentencijų. Gražų žodį sveikinimo žodį tarė Pandėlio parapijos klebonas Albertas Kasperavičius.
Muzikinę programą svečiams ir žiūrovams dovanojo „Pandėlio balsiukai“. Jų solistės Ugnė, Faustina, Jorė ir Audronė Vaičiūnienė renginį nuspalvino pačiomis gražiausiomis spalvomis. Dėkojame jų vadovei Vilmai Likienei už svečiams suteiktą džiaugsmą.
Gerų emocijų pilni žiūrovai skirstėsi supratę, kad gyvenime svarbu tikėti, tikėti tuo kas esame, tuo apie ką svajojame, tikėti savimi ir gyvenimu....
Pandėlio filialo vyresn. bibliotekininkė Aušra Skaburskienė