Lėlių vežimo teatras Rokiškyje

Atgal

Lėlių vežimo teatras Rokiškyje

  2021-06-28

Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekos kiemelyje svečiavosi Panevėžio lėlių vežimo teatras. Tai XXV lėlių teatrų festivalio „Kai atgyja lėlės“ finalinis renginys. Šio teatro pasirodymo vaikai ir suaugusieji laukė su nekantrumu. Spalvingoje palapinėje patogiai įsitaisę žiūrovai žiūrėjo nuotaikingą teatrinę improvizaciją „Lėlių cirkas", rež I. Ignatenko ir S. Alochinas. Pats spektaklio pavadinimas nemeluoja – tai iš tiesų cirkas su lėlėmis. Lėlėmis, kurios savo talentais sugeba nustebinti daug labiau nei žmonės. Du klounai privertė ne tik be perstojo šypsotis, bet ir tapo nuolatiniais palydovais kelionėje po „Lėlių cirką“. Mažieji žiūrovai sužinojo kodėl liūtas toks didelis, iš kur ruonis turi talentą dainuoti, ar iš tiesų stipruolis toks galingas ir dar daug smagių bei įdomių dalykų.
Teatrinės improvizacijos metu aktoriai neištarė nei vieno žodžio, tačiau nuotaikinga ir vietoje nustygti neleidžianti muzika, nepamirštami vaizdiniai, nepakartojamai žaismingas aktorių žaidimas privertė mažuosius žiūrovus, jų tėvelius, senelius dar ilgai kvatoti.
Po pasirodymo visi turėjo galimybę pabendrauti ir nusifotografuoti su aktoriais ir vaikų pamėgtais personažais.
Esame dėkingi teatro kolektyvui ir direktoriui Antanui Markuckiui, kad užsuko aplankyti Rokiškio vaikų ir parodytą nuotaikingą, spalvingą ir nuotykių pilną spektaklį.
Vyresn. bibliotekininkė edukatorė Nadiežda Ivanova