Renginys šeimoms „Žaisti pasakas kitaip“

Atgal

Renginys šeimoms „Žaisti pasakas kitaip“

  2021-06-23

Karštą birželio 20 d. prie Rokiškio dvaro kumetyno vyko Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos projekto LLI-422 HOME renginys šeimoms „Žaisti pasakas kitaip“.
Su dideliu susidomėjimu šeimos patogiai įsitaisę pievelėje ant spalvingų pagalvėlių žiūrėjo bibliotekos lėlių teatro „Padaužiukai“ smagią inscenizaciją pagal J. Biržio pasaką „Kiškio trobelė“.  Po spektaklio vaikai galėjo ne tik apžiūrėti lėles, bet ir su jomis vaidinti. Vėliau šeimos noriai įsitraukė į bibliotekininkių siūlomus kūrybinius užsiėmimus. Vaikai piešė matytos pasakos personažus, spalvino juos ir kartu su mamytėmis gamino popierines lėles ant lazdelių, kurios netruko atgyti jų rankose. Kiekviena šeima kūrė savo pasaką. Juk pasaka - puikus kūrybos menas ir ją žaisti galima kaskart vis kitaip. 
Įdomios ir smagios bibliotekos renginio veiklos pritraukė nemažą vaikų ir tėvelių būrį iš šalia vykstančio Rokiškio mamų klubo tradicinio renginio „Mamyčių turgelis“. 
Renginio metu dalyviai buvo pakviesti lankytis atnaujintose bibliotekos patalpose ir dalyvauti projekto HOME metu šeimoms organizuojamuose renginiuose.
 
Informacija apie programą: www.latlit.euwww.europa.eu
 
Vyresn. bibliotekininkė edukacijai Nadiežda Ivanova