Susitikimas ir viktorina „Ar gerai pažįstu knygų personažus?“

Atgal

Susitikimas ir viktorina „Ar gerai pažįstu knygų personažus?“

Kamajų kaimo biblioteka


„Skaityti yra gerai, nes visko daug sužinome, išmokstame, atsipalaiduojame, geriau sekasi mokslai, geriau galvoja smegenys...“ ir dar begalę kitų gėrybių, teikiančių skaitymo privardijo vaikai...
Išaušus saulėtam birželio 10 d. rytmečiui bibliotekininkė išskubėjo į parkelį, kuriame vyko susitikimas su Kamajų ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupe. Nuotaikingai pasisveikinę sėdome visi ant pievelės, kalbėjomės apie biblioteką, ką galima joje veikti, kaip saugoti pasiskolintas knygeles, kodėl labai gerai yra skaityti knygas, vaikai išvardijo begalybę pasakų kokių tik žino. O tada.... panaudoję burtus - „Agra kadabra agra kadabra!“ atidarėme Elzos ir Anos skrynelę, kurioje laukė viktorina apie knygų personažus, vaikai rinkosi klausimus pagal juostelių spalvas ir spindinčiomis akytėmis atsakinėjo į juos, lengviausiai ir vieningai atspėjo Kakės Makės šunelio vardą, surikdami drauge - Čiūčia! Pasukus galveles, vaikams buvo įteikta po „Knygiuką“ ir gėlyte „pražydusį“ ledinuką, palinkėta gerų atostogų, neužmirštant knygučių ir vasarą.
Ir dar... čia pat, ant suoliukų laukė išsirikiavę vaikiškos knygelės, dailiai pasipuošusios Nadieždos Ivanovos ir Ingos Bulovienės kurtais nuotaikingais skirtukais, vaikai smalsiai visus apžiūrėjo, rinko gražiausius, pasidžiaugėme jų įvairove, išskirtinumu.
O kaip gera buvo pabūti ir pašėlti visiems kartu!