Akcija „Darom“

Atgal

Akcija „Darom“

Sėlynės kaimo biblioteka


Visą gegužės mėnesį vyko akcija, kurios etu buvo tvarkoma Sėlynės kaimo bibliotekos aplinka. Prie šios akcijos mielai prisidėjo buvęs Sėlynės kaimo pirmininkas Vytautas Šukys. Jis ir jo darbuotojai atvežė ir pastatė prie alpinariumo du suolus, įkasė juos į žemę. Bibliotekos lankytojai galės atsisėdę grožėtis žydinčiomis gėlėmis ir mėgautis jų skleidžiamu aromatu.
Taip pat prie šios akcijos prisidėjo Rokiškio rajono savivaldybės seniūnija. Seniūnijos darbuotojai atvežė ir išklojo prie pastatytų suolų lauko plyteles. Jie taip pat mūsų prašymu sudėliojo iš plytelių „šokinėjantį“ taką vaikams.
Džiaugiamės didėjančiu dėmesiu vaikams. Sėlynės kaime gyvena 20 registruotų vaikų iki keturiolikos metų. Vasara vaikų padaugėja, nes nemažai atvažiuoja iš didmiesčių pas senelius, pusbrolius ar šiaip pas draugus, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio.
Alpinariumu rūpinosi ir puoselėjo jo grožį Jūra Ževeliauskienė, Rūta Karpyčeva ir bibliotekininkė Vaida Griškienė. Moterys tvarkėsi po truputį, kai tik atsirasdavo laisvo laiko. Kiemas sutvarkytas ir apsodintas įvairiausiomis gėlėmis. Dabar tik lieka laukti, kada gėlės pražys visu gražumu ir džiugins bibliotekos lankytojus.