Popietė „Gerumo lašelis“

Atgal

Popietė „Gerumo lašelis“

Panemunėlio miestelio biblioteka


Panemunėlio niestelio bendruomenė, kartu su biblioteka, dalyvavome akcijoje „Gerumo lašelis“, skirtoje vėžiu sergantiems vaikams. Akcijos organizatoriai - Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen, Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų vaikų onkohemotologinis centras. Mes dalyvavome akcijoje, skirdami kūrybinį sveikinimą sergantiems vaikams ir dalindamiesi juo savo socialiniuose tinkluose.
Pirmiausiai moterys, susirinkusios bibliotekoje, iš spalvoto popieriaus išlankstė gėles, prie jų pritvirtinome žvakutes. Gegužės 22 dienos vakarą susirinkome prie Vilių kaime esančio tvenkinio, kur vaikai žaidė su kamuoliu, suposi ant sūpynių, žvejojo, žaidė įvairius žaidimus. Pradėjus temti, vaikai į vandenį leido žibintus.
Po to visi susirinkome prie vaisiais ir saldumynais nukrauto stalo, aptarėme vykusį renginį. Kalbėjome, kaip svarbu žmogui rūpintis savo sveikata. Buvo sukurtas trumpas filmukas ir išsiųstas akcijos organizatoriams.
Panemunėlio miestelio filialo vyresn. bibliotekininkė Dalia Giriūnienė