Kūrybinis darbelis „Paveikslas su tulpėmis“

Kūrybinis darbelis „Paveikslas su tulpėmis“

  2021-10-01

Artėjant mamos gimtadieniui ar Motinos dienai, pamirškime daiktus ir neieškokime dovanų parduotuvėse: to, kas pasaulyje svarbiausia, ten tikrai nenusipirksime. Dovanokime mamoms nuoširdų dėmesį, o pačius didžiausius ir nuoširdžiausius „ačiū“ sudėkime į apkabinimus, mažas dovanėles, padarytas savomis rankomis  iš širdies ir smagų laiką su mama bei knyga kartu.
Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus siūlomo darbelio „Paveikslas su tulpėmis“ darbo eiga aprašyta nuotraukose. Tikimės, kad sukursite nepakartojamai fantastišką paveikslą. O įsimintiną dieną apkabinkite savo mylimiausią mamytę, nustebinkite savo sukurtu paveikslu ir pakvieskite kartu paskaityti knygelių.
Šiai progai rekomenduojame talentingos rašytojos ir dailininkės Debi Gliori knygelę „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“, kuri linksmai ir nerūpestingai atsako į sudėtingus vaikų klausimus. Eiliuotas tekstas, nuostabūs paveikslėliai, glaustai pateikta be galo svarbi ir reikalinga žinutė vaikams. Knygoje šiltas ir jautrus padykusio mažojo lapiuko ir jo mamos pokalbis apie besąlyginę tėvų meilę. Tai, ką kai kurie autoriai išskiria kaip pačią svarbiausią ir esminę tėvų misiją (kaip šioje knygoje - Išmintinga meilė) ir dovaną savo vaikams.
Paskaitykite ir Annos Currey, Miriam Moss knygą „Užmiršau pasakyti, kad myliu tave“. Knygoje pasakojam, jog mamytė su Biliu labai vėlavo. Bilis sakė, kad tai – Kiškutės kaltė, nes ji visą rytą neklausė. Tad jiems teko bėgte nubėgti iki darželio. Ir per tą skubėjimą, mamytė užmiršo atsisveikindama Biliui pasakyti kai ką labai svarbaus... Ką? Atsakymą rasite perskaitę šią knygelę.
Jei namuose neturite šių knygų, iš anksto užsisakykite vaikų ir jaunimo skyriuje el.paštu vaikai.jaunimas@gmail.com arba telefonu 8 458 52793.
Vyresn. bibliotekininkė edukacijai Nadiežda Ivanova