Virtualus susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi

Atgal

Virtualus susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi

  2021-04-12

Balandžio 2–ąją minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, į  virtualų susitikimą skaitytojus kvietė gerai žinomas rašytojas, gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas Selemonas Paltanavičius, kurio pokalbį „Zoom“ platformoje stebėjo nemažas būrys knygų ir gamtos mylėtojų.
Rašytojas pasakojo apie savo knygelėse atskleidžiamas spalvingas ir stebuklingas gamtos pasaulio paslaptis, priminė, kad pasakos moko pažinti pasaulį ir vertybes, dalinosi patarimais kaip išsaugoti ryšį su gamta, atsakinėjo į mažųjų klausimus.
Susitikimą Selemonas Paltanavičius pabaigė palinkėjimu: „Atrodo – tiek nedaug mums reikia: šilto žodžio, knygoje perskaitytos vienos pastraipos, ir mes atgyjame, švytime, esame pasiruošę nuversti kalnus. Jei galime vieni kitiems dovanoti tokią laimę, tą ir darykite. O aš dalinsiuosi savo knygomis!“
Susitikimas organizuotas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Šeimų stiprinimas, bendradarbiaujant bibliotekoms, kaip indėlis į socialinį ir ekonominį augimą Ludzos savivaldybėje, Rokiškio rajone ir Jēkabpilio mieste“, LLI-422 (HOME).
Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos  vykdomo projekto LLI-422 (HOME) dėka šeimoms su vaikais ar be jų bus organizuojami pramogų kupini edukaciniai-kūrybiniai užsiėmimai, seminarai, išvykos, susitikimai su rašytojais, karjeros konsultantais, verslininkais ir t. t.
ŠEIMAS KVIEČIAME SEKTI MŪSŲ NAUJIENAS IR AKTYVIAI DALYVAUTI VEIKLOSE!