Ilga kelionė

Atgal

Ilga kelionė

Martin Widmark ir Emilia Dziubak
Leidykla: Nieko rimto, 2019

Kartą skirtingose didelės jūros pusėse gyveno berniukas ir mergaitė. Jie niekada nebuvo susitikę.
 
Tai tyras ir švelnus pasakojimas apie berniuką, kuris taip mylėjo savo šunį, kad be jo jautėsi siaubingai vienišas, ir apie drąsią mergaitę, kuri taip pasitikėjo savo kate, kad leidosi paskui ją į tolimą kelionę. Kartais reikia pereiti jūras, kad ten, kur buvo vienatvė, išaugtų draugystė, o ten, kur buvo liūdesys, pamažu imtų rastis džiaugsmas.
„Ilga kelionė“ – svajingas ir melancholiškai šviesus kūrinys, skirtas ne tik mažiausiems skaitytojams. Tirštėjant sutemoms geriausias Adamo draugas senas šuo Rufusas užmiega amžinuoju miegu. Danguje sužiba pirmosios žvaigždės. O kitame jūros krante dar tik aušta ir lėtai bunda saulė. Tą akimirką Sonia ir jos katė leidžiasi į ilgą kelionę, kuri galiausiai atves jas į naujuosius namus.
Ši paveikslėlių knyga tinkamiausia 4–8 metų vaikams, tačiau dar naudingiau ją skaityti drauge su visa šeima. Meilė gyvūnui, liūdesys praradus mylimą augintinį, atjauta, artimo pagalba vėl pradėti džiaugtis gyvenimu iš naujo ir, žinoma, nuotykių troškimas – apie visa tai turėsite progą padiskutuoti susipažinę su šia istorija.