Klaidingas žingsnis

Klaidingas žingsnis

Victoria Helen Stone
Leidykla: BALTO, 2020 m.

„Klaidingas žingsnis“ yra įtraukiantis psichologinis trileris, kuriame rašytoja Victoria Helen Stone sumaniai sunarpliojo vienos šeimos paslaptis.
Išlik ramus, šypsokis ir apgalvok savo žingsnius! Šioje santuokoje vien paslaptys ir melas!
Džonis ir Veronika dar nuo koledžo laikų buvo laikomi tobula porele. Tačiau visi žino, kad tobulų nebūna. Tiek daug paslapčių gali iškilti žiniasklaidos dėmesiui nukrypus į šią šeimą. Prieš kurį laiką Denveryje dingo mažas berniukas. Nesėkmingos paieškos įbaugino miestelio gyventojus, nerimą dėl vaiko likimo nuolat kurstė ir žiniasklaida. Tačiau nutinka neįtikėtinas dalykas! Tanerį Holkombą suranda ne kas kitas, o treneris Džonas. Bėgiodamas miške jis aptiko išsigandusį, bet visiškai sveiką berniuką. Ir štai, dabar Džonis tiesiog mėgaujasi didvyrio vardu – jis sportiškas, patrauklus ir puikiai tinka visuomenės įsivaizduojamo gelbėtojo rolei.
Vyras tampa matomas žiniasklaidos priemonėse, dalyvauja pokalbių laidose ir noriai dalija interviu. Naujas Džonio statusas lemia kūno rengybos trenerio verslo sėkmę, tačiau viešumas daro šeimą pažeidžiama. Taip netikėtai užgriuvusi sutuoktinio šlovė visiškai nepatinka Džonio žmonai Veronikai. Vienas klaidingas žingsnis ir santuokos paslaptys bei melai ims plaukti į paviršių, o juk visi knygos veikėjai tikrai turi ką slėpti. Lyg to būtų negana, Veronika atranda dalykų, kurie priverčia ją suabejoti mažojo Ternerio dingimo istorija.
Victoria Helen Stone yra amerikiečių autorės slapyvardis. Anksčiau ji romantines knygas pasirašė tikruoju vardu – Victoria Dahl. Išleidusi daugiau nei trisdešimt romanų, iš kurių keletas tapo „Usa Today“ bestseleriais, rašytoja pasuko link kiek tamsesnio trilerio žanro. Pirmąjį savo rankraštį autorė parašė vos tik baigusi koledžą. 2016-tais metais Amerikos bibliotekų asociacija Victoria Helen Stone skyrė prestižinį „Reading List“ apdovanojimą už jos kuriamą grožinę literatūrą. Victoria Helen Stone parašė jau šešis psichologinius trilerius. Į lietuvių kalbą yra išversta knyga „Aš, Džeinė“.