„Knyga mirioramos lange” Pandėlio bibliotekoje

Atgal

„Knyga mirioramos lange” Pandėlio bibliotekoje

Pandėlio miesto biblioteka


Vykdydamos Lietuvos kultūros tarybos projektą „XXIV Aukštaitijos regiono lėlių teatrų festivalis „Kai atgyja lėlės“, Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotojos lankėsi Pandėlio miesto bibliotekoje.
Bibliotekininkės Pandėlio gimnazijos antros klasės mokiniams ir Pandėlio UDC ikimokyklinio skyriaus vaikams mirioramos lange pristatė L. Pauli ir K. Scharer pasaką „Lapė bibliotekoje”. Knygos personažai - lapė, pelytė ir višta bei pasakos iliustracijos, besikeičiančios mirioramos lange, ne tik sudomino jaunuosius bibliotekos lankytojus, bet ir priminė vaikams, kas yra biblioteka, kaip joje elgtis, kaip rinktis knygas, kad jas skaitant galima daug ką patirti, išmokti ir, kad kiekvienas skaitytojas turi turėti skaitytojo pažymėjimą.
Taip pat vaikams labai patiko latviškų vaikiškų knygų rašytojos Zanės Zustos knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo” pristatymas. Vaikus sudomino knygoje papasakotas ne tik įdomus nuotykis, bet knygos pabaigoje esantis lėlių teatras su popieriniais personažais. Noriai vaikai vieną iš personažų – pelėdžiukę Ūkę Pūkę – pasigamino šio renginio metu.
„Viskas privalo baigtis gerai“  – šią knygos veikėjų išmintį ragino įsidėmėti Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus bibliotekininkės!
NUOŠIRDUS AČIŪ JOMS!!!
Pandėlio m. vyresn. bibliotekininkė Virginija Konstanblackienė