Popietė Martynonių bibliotekoje „Kai už lango lyja“

Atgal

Popietė Martynonių bibliotekoje „Kai už lango lyja“

Martynonių kaimo biblioteka


Jau antrasis rudens mėnuo ir tikėtis daug saulės neverta. Bus daug darganotų dienų, šaltų rytų ir tamsių vakarų. Geriausias vaistas nuo tamsos, depresijos – skaityti knygas. Vasarą, kai daug veiklos mes lyg ir pamirštame tą bendravimą su knygą. Pats laikas ją ištraukti iš lentynos. Knygą reikia prisijaukinti. Svarbiausia tinkamai pasirinkti knygą pagal save. Meilės romanai, jausmų dramos, detektyvai, siaubo, fantastinės, pasakojimai apie tremtį, istorijos iš kitų šalių, karai, pokario gyvenimas ...
Biblioteka šiemet gausiai papildė savo fondus. Popietės metu apžvelgėm bibliotekos gautas naujas knygas. Iš pačių populiariausių knygų buvo parengta paroda. Dėmesio vertos knygos Rūtos Šepetys „Nelengvu keliu“, „Kuždesių fontanas“,  H. Morris „Cilkos kelias“ ir „Aušvico tatuiruotojas“, Rytis Sabas „Gaono kodas“, Olkinaitė Matilda „Atrakintas dienoraštis“, „Sugrįžti į Černobylį“, Šarūno Jasiukevičiaus „Černobylis“. Labai daug skaitoma meilės romanų: D. Jefeeries „Išduota širdis“, J. Slanka „Besivejant širšę“, Anne Tyler „Laikrodžio šokis“ ir kitos. Skaitytojai vieni kitiems siūlė pačių jau perskaitytas knygas, aptarinėjo skaitymo manieras, laiką.
Diplomais apdovanoti akcijos „Vasara su knyga“ dalyviai. 2021 metų kalendorius ir arbatos gavo visi aktyvūs bibliotekos skaitytojai. Prie puodelio kavos, laikydamiesi saugių atstumų, džiaugėmės gražiu rudeniu.
Martynonių filialo bibliotekininkė Rita Inčiūrienė