Bibliotekos įkurtuvės 65-asis jubiliejus

Atgal

Bibliotekos įkurtuvės 65-asis jubiliejus

Sėlynės kaimo biblioteka


2020 metais rugsėjo 11 d. buvo minima bibliotekos įkurtuvės 65-asis jubiliejus. Šventėje pirmąjį sveikinimo žodį tarė Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė. Džiaugėsi, kad dar tokiuose mažuose kaimuose yra rengiami renginiai ir linkėjo nesustoti ir eiti toliau.
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos atstovės Inga Gajauskienė ir Angelė Stučinskienė 65 -ojo jubiliejaus proga įteikė bibliotekai dovanų. Kalbėdamos sakė, kad naujoji bibliotekininkė Vaida Griškienė pradėjo dirbti nuo 2020 m. vasario pabaigos ir tikrai nesitikėjo, kad turi tiek energijos. „Ir štai ji stovi šalia mūsų ir veda renginį, kurį pati suorganizavo, norime jei palinkėti didžiausios sėkmės“ , džiaugsmo neslėpė moterys.
Buvęs Sėlynės bendruomenės pirmininkas Vytautas Šukys, neslėpė liūdesio dėl kaimo gyventojų. „Džiaukimės, kad dar pas mus kažkas vyksta, ateikime palaikykime, pasidžiaukime kartu. Bet mūsų žmonės tokie, jie nieko nenori, jiems nieko nereikia, o kai ateis ta diena kai nieko nebeorganizuos, tada sakys: - čia niekas nieko neorganizuoja“. „Štai renginys yra, bet nėra norinčiųjų dalyvauti“.
Nežinia ar šiems gyventojams tikrai nieko nebereikia ar jie yra išsigandę dėl COVID-19 paskelbtų apribojimų.
Tarybos narys, kandidatas į seimo rinkimus, UAB „Ivabaltė“ generalinis direktorius Irmantas Tarvydis. Dėkojo už kvietimą ir už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje. Iškart atsiprašinėjo, kad dovanų neturi dėl būsimų rinkimų, bet po jų iškart prižadėjo atvažiuoti su dovanomis. Nesvarbu ar bus išrinktas į seimą ar ne, bet dovanos atkeliaus. Labai glaustai papasakojo, kad jo tėveliai lankė ir baigė Sėlynės pradinę mokykla. Turėjo garbės bendrauti su Sėlynės pradinės mokyklos įkūrėju, mokytoju, Prisikėlimo apygardos vadu Leonardu Grogoniu – Užpaliu, būti jo mokiniais.
Šilti prisiminimai aplankė tarybos narį Irmantą Tarvydį.
Vyresnioji bibliotekininkė Vaida Griškienė dėkojo šventės svečiams už gražius žodžius ir dovanas. Glaustai pasakojo kaip įsikūrė biblioteka nuo pirmų dienų ir kaip ji gyvuoja iki dabar.
Šventinę programą dovanojo Kamajų saviveiklininkai ir Aukštakalnių kapela „Barškutis“ vadovė Esmiralda Smalstienė. Renginio metu pagerbėme aktyviausius Sėlynės bibliotekos skaitytojus, Aktyviausi 2020 metų skaitytojai, kurie gavo padėkas vaikų ir jaunimo grupėje: Enola Gabytė, Linas Vaštaka ir Andrius Gaidamavičius. Suaugusiųjų ir senjorų grupėje padėkas gavo: Aušra Juknaitė, Stasė Juknienė ir Marijona Kriukelienė.
Salė buvo papuošta gėlės formos balionais ir užrašu „BIBLIOTEKAI 65“