Rugsėjo 1 - osios šventė

Atgal

Rugsėjo 1 - osios šventė

  2020-09-07

Rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklas mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Šią ypatingą dieną mes, Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotojos, lankėmės Panemunėlio mokykloje – daugiafunkciame centre, naujų mokslo metų pradžios šventėje. Mokyklos direktorė Inga Belovienė visus pasveikino ir palinkėjo gerų mokslo metų. Šventės proga, pasitinkant naujus mokslo metus, visiems susirinkusiems dovanojome lėlių teatro „Padaužiukai“ inscenizaciją „Knyga mirioramos lange“.
Po šventės mokiniai su mokytojais sugūžėjo į klases pirmajam susitikimui, o mes skubėjome grįžti į biblioteką su nekantrumu laukti savo jaunųjų skaitytojų, kurie po šventės mokyklose, darželiuose nepamiršo užsukti ir į biblioteką. Apsilankiusieji išsinešė ne tik knygą, bet ir dovanų - šventinį knygos skirtuką.
Rudeniškai šiltą ir saulėtą popietę bibliotekos skaitytojai rinkosi į šventinę kiemo skaityklėlę. Čia jie vartė naujas, žaismingas knygeles, minė mįsles, piešė, spalvino, žaidė žaidimus, skraidino droną. Vėliau pakvietėme pažiūrėti linksmą, nuotaikingą inscenizaciją „Knyga mirioramos lange“ pagal L. Pauli ir K. Scharer pasaką „Lapė bibliotekoje“. Pakilios nuotaikos visi atsisveikinome iki kito susitikimo bibliotekoje.
Tegul ji būna sėkminga - kelionė į žinių pasaulį!
Vyresn. bibliotekininkė Sigita Tvirkutienė