Popietė „Ruduo su knyga“

Atgal

Popietė „Ruduo su knyga“

Panemunėlio glžk. st. biblioteka


Geriausias metas, žinoma, ruduo.
Spalvų kontrastai – lyg smagiuos paveiksluos.
Kiek aukso nebyliuos tarpežerių languos
Ir kiek nedaug po šitą auksą vaikšto.
 
      Petras Panavas
 
Saulėtą ir gražią rugsėjo pirmosios dieną panemunėliečiai rinkosi į bibliotekoje suorganizuotą popietę „Ruduo su knyga“. Pirmiausiai popietės dalyvius bibliotekininkė supažindino su paroda „Susipažinkime – naujos knygos“. Labai džiugu, kad šiais metais bibliotekos fondas pasipildė naujomis ir tikrai vertingomis knygomis. Skaitytojų dėmesio sulaukė H.Morris knygos ,,Aušvico tatuiruotojas“ ir „Cilkos kelias“, I. Jakubavičienės „Portretas“ ir „Seserys“, E.Čekuolienės „Flirtas su rudeniu“, I.Pukelytės „Panelės iš Laisvės alėjos“, E.Gerulaitytės „Amerika be dangoraižių“ ir daugelis kitų.
Susipažinę su naujomis knygomis, popietės dalyviai klausėsi Sigitos Veiverienės, Virginijos Mikalauskienės skaitomų eilių apie rudenį. O vyriausia renginio viešnia Bronė Mažeikienė padeklamavo savo pačios sukurtą eilėraštį.
Pasibaigus popietei, visi jos dalyviai prie kavos puodelio ir rudeninėmis gėrybėmis nukrauto stalo dar ilgai bendravo tarpusavyje. Namo visi grįžo geros nuotaikos, puikiai atsipalaidavę, ir žinoma, nešini naujomis knygomis.
Panemunėlio filialo vyresn. bibliotekininkė Dalia Giriūnienė