Valandėlė „Knygų pasaulyje“

Atgal

Valandėlė „Knygų pasaulyje“

Jūžintų kaimo biblioteka


„Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga. Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir rankas pasiima pirmąją knygutę.
   Astrida Lindgren.
 
Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kas kart vis kitokią. O pirmokams tai pirmas rugsėjis, vedantis į žinių pasaulį.
Rugsėjo 2 dieną Jūžintų  bibliotekoje apsilankė Juozo Oto Širvydo pagrindinės mokyklos pirmokai su mokytoja. Bibliotekininkė vaikus supažindino su bibliotekos elgesio taisyklėmis, su knygų išdavimo ir grąžinimo taisyklėmis, parodė kur yra vaikiškos knygutės, kaip jas išsirinkti. Vaikai pavartė vaikiškus žurnalus, knygeles. Pažadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, saugoti jas. Kiekvienam pirmokui bibliotekininkė įteikė po skirtuką – liniuotę. Ir palinkėjo semtis iš visų šaltinių kuo daugiau žinių. Ir visada turėt daug nuoširdžių, tikrų draugų. Kas yra biblioteka. Kaip surasti knygą bibliotekoje, kaip su ja elgtis. Ir į kitus panašius klausimus atsakytų daugelis. Nuo šiol atsakyti į juos gebės ir pirmokai.
Vyresn. bibliotekininkė Audronė Šakalienė