Prie Našio ežero, su Lietuva širdy

Atgal

Prie Našio ežero, su Lietuva širdy

Antanašės kaimo biblioteka


Liepos 6-ąją mes, antanašiečiai, rinkomės į būsimą „Našio marių „smėlio pliažą, kur buvo netradiciškai paminėtas Lietuvos gimtadienis. Renginio dalyvių laukė ant ežero kranto paruošta naujų knygų paroda,skirta skaitymo iššūkiui „Vasara su knyga“. Čia su naujomis knygomis galėjo susipažinti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Spalvingos knygelės viliojo vaikus panirti į pasakų pasaulį, į viliojantį kelionių pasaulį. Suaugusieji buvo supažindinti su naujomis istorinėmis, sveikatingumo, psichologinėmis knygomis. Visiems patiko naujos kelionių knygos, nes šiais metais visi labiau domisi kelionėmis savo šalyje. Parodoje netrūko ir taip mėgstamų meilės romanų. Keletas knygų iš parodos iškeliavo jau į skaitytojų namus.
Šaunią mūsų knygų parodą puošė Gražinos Pitrėnienės didžiulė, vos į glėbį telpanti, lauko gėlių puokštė, papuošta trispalve, skirta Lietuvai.
Renginio metu skambėjo eilės, skirtos Lietuvai. Savo kūrybos eiles skaitė literatė Gražina Pitrėnienė. Prie Našio ežero buvo sugiedotas ir himnas.
Labai smagu, kad buvau pasveikinta su dviguba švente, nes liepos 6- oji ir mano gimtadienis. Ilgai nenorėjome skirstytis, dalinomės vasaros įspūdžiais, naujais planais. Šilta bendrystė sujungė visus, didelius ir mažus, jaunus ir vyresnius. Tikimės, kad tokių netradicinių renginių suorganizuosime ir daugiau.
Antanašės filialo vyresn. bibliotekininkė: Ritė Gernienė