„Sveika vasarėle“ Martynonių kaimo bibliotekoje

Atgal

„Sveika vasarėle“ Martynonių kaimo bibliotekoje

Martynonių kaimo biblioteka


Pagaliau po dviejų mėnesių karantino galim susitikti su draugais susirinkti erdvėse, aplankyti močiutes. Atėjo vasara, kuri atneša daug džiaugsmo vaikams ir suaugusiems. Vasarą negalima pamiršti knygučių. Jau penkti metai skelbiama akcija „Vasara su knyga“ Šiemet tema „Skaitymas mus jungia“. Kaip dalyvauti reikia registruotis www.vasarasuknyga.lt, atlikt užduotis ir laimėti vertingus prizus.
O užduotys nesunkios
  • Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
  • Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
  • Perskaityti knygą apie gamtą;
  • Perskaityti knygą apie draugystę;
  • Perskaityti eiliuotą knygą.
Pagrindiniai prizai  sėdmaišis, fotoaparatas, planšetinis kompiuteris. Na o paskatinamieji prizai „Baltų lankų“ leidyklos knygos, mažieji prizai knygų skirtukai su vaistažolėmis.
Taigi kas susidomėjot ateikit į biblioteką registruokitės ir skaitykite. Mažiesiems padės mamos, kurios gali būti šios akcijos dalyvės ir skaityti pasakas vaikams.
Kiekviena knyga turi savo personažus. Šiandien vartome knygą „Ledo karalienė“. Šios knygutės personažai tai Elza, Ana, Olafas , Kristoferis ir kiti...
Ir vaikučius aplankė vienas personažas iš ledo šalies – Elza. Ji pakvietė vaikučius statyti „ledo pilį“,  „užsišaldyti ir vėl atgyti“, su malonumu pažaisti „sniego mūšį“ vasarą. Vaikai „skrajojo“ po bibliotekos kiemelį, jų veidukus papuošė Elzos nupieštos snaigės ir karūnos.
Bet kiekviena šventė baigiasi ir be dovanų nieks nenori grįžti namo. Taigi visiems teko padirbėti ir pasigaminti dovaną sau. Iš balionų, Elzai padedant ,vaikai pasigamino šuniukus, taigi namo grįžo pilni įspūdžių ir rankose nešėsi dovaną, šuniuką – balionėlį.