Fotografijų paroda „Ilgai lauktas svečias...“

Fotografijų paroda „Ilgai lauktas svečias...“

  2020-08-01

Jei mes neturėtume žiemos, pavasaris nebūtų toks malonus: jei kartais nejaustume nepritekliaus skonio, klestėjimas nebūtų toks  laukiamas
(Anne Bradstreet)
 
Pavasaris… Pagaliau galime atsidusti, nebereikia rengtis šiltų megztinių ir vaikščioti, kaip pingvinai… Pagaliau mes laisvi... Pavasaris man asocijuojasi su laisve, ir laime.
 Jau kovo mėnesį atšilo orai, tirpo kur ne kur iškritęs sniegas. Miške prasiskleidė mėlynos žibutės, karklų šakelės pasipuošė švelniais kačiukais, čiurena upokšniai, jų pakrantėse žydi geltonos purienos.
Kaimo žmonėms labai patinka pavasaris, nes jų didžiuliai laukai, pievos, sodai lyg atgyja.
Kaimuose pavasarį neretai matome po šlapia lauką stypčiojantį gandrą ir gaudantį varles. Neretai išgirstame aukštai žydroje padangėje čirenančius vieversėlius, prie namų ant sprogstančios šakelės švilpaujančius varnėnus. Kiekvieną rytą atsikėlę juntame ryto rasos dvelksmą ir šaltumą. Pavasaris man  pats nuostabiausias metų laikas.
Kartais tereikia apsidairyti, kad suprastum, jog tas visų niekinamas gyvenimas nėra toks blogas, gal tereikia mokėti į jį tinkamai pažvelgti, o pavasaris tik padeda atsiskleisti, laisviau pasijusti…