Abėcėlės šventė knygų karalystėje

Atgal

Abėcėlės šventė knygų karalystėje

  2018-03-23

 

Rokiškio Juozo keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriuje vyko net dvi šventės „Abėcėlė – raidžių nameliai“. Į biblioteką sugužėjo Juozo Tūbelio progimnazijos pirmokai pasidžiaugti išmokta abėcėle, jog visos raidelės gražiai dėliojasi į žodelius ir jau gali patys skaityti knygeles.
Šventės proga juos sveikino knygų personažai pelėdikė Bronikė (vyresn.bibliotekininkė Nadiežda Ivanova), teatrinė lėlė pelėdžiukas Mikis (vyresn.bibliotekininkė Vida Ruželienė).
Pirmokėliai prikėlė abėcėlės raides mindami mįsles, atlikdami smagias užduotis, net laikė ,,egzaminą“: iš pateiktų raidžių stengėsi taisyklingai sudėti po žodį. „Egzaminas” pavyko, visi žodžiai buvo parašyti be klaidų. Laimingi pirmokai džiaugėsi savo pasiekimais ir šventės finale 1 b klasės mokiniai (mok. Ramutė Repšienė) dainavo dainas, o 1 c klasės mokiniai (mok. Janina Jankienė) deklamavo eiles.
Didžioji dalis pirmokų tapo bibliotekos skaitytojais. Šventės proga jie įsigijo skaitytojų pažymėjimus ir pasirinko skaitymui knygelių. Atsisveikindami pasižadėjo, dažnai lankytis bibliotekoje, skaityti knygas, jas gerbti ir mylėti.
Vyresn.bibliotekininkė Nadiežda Ivanova