Kovo 11-oji Panemunėlio glžk. st. bibliotekoje

Atgal

Kovo 11-oji Panemunėlio glžk. st. bibliotekoje

Panemunėlio glžk. st. biblioteka


2020 m. kovo 11-ąją sukako lygiai 30 metų, kai Atkuriamasis Seimas paskelbė apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Kvietė visus drauge švęsti veržlią, modernią ir drąsiai ateitį pasitinkančią Lietuvą, kurią, laisvės vėjo vedami, kūrėme šiuos tris dešimtmečius!
Kvietė visus pasigaminti šventės simbolį – vėjo malūnėlį. Pajuskime tą nuotaiką, kuri prieš tris dešimtmečius žmonėms įžiebė viltį ir tikėjimą. O tada visi drauge iškelkime jį aukštyn.
Tokiais žodžiais visus kvietė įsijungti į akciją ir pasigaminti šią simboliką.
Panemunėlio glžk. st. bibliotekos filiale visą savaitę jautėsi šventinė nuotaika. Vedami laisvės vėjo vaikai po pamokų, visą savaitę bibliotekoje turėjo galimybę pasigaminti vėjo malūnėlius iš vėliavos spalvų popieriaus,  juos galėjo pasiimti, pasidžiaugti namuose, padovanoti. Jais papuošė ir leidinių parodą Kovo 11 kuri vyko bibliotekoje..
Kovo 10 d. kartu su mokytojais ir mokyklos mokiniais bibliotekoje vyko edukacija, visi kartu gamino vėjo malūnėlius. Po to vyko popietė, skirta Lietuvos atkūrimo 30 - mečiui paminėti, laikydami rankose savo pasigamintus darbus deklamavimo eiles ir dainavo dainas skirtas Lietuvai.
Po koncerto vyko į Gireišius, vėjo malūnėliais papuošė pasaulio paveldo objektą - Struvės geodezinį lanką. Vėjo, kaip ir mūsų laisvės, taip lengvai nenuslopinsi ir neužgniauši.