Kavoliškio bibliotekoje popietė - Mokymasis visą gyvenimą organizavimas

Atgal

Kavoliškio bibliotekoje popietė - Mokymasis visą gyvenimą organizavimas

Kavoliškio kaimo biblioteka


Mokymasis mūsų gyvenime turi labai didelę reikšmę. Šiuolaikiniame pasaulyje apie mokslo svarbą diskutuojama visur: namuose, mokyklose, profesinio rengimo centruose, darbo įstaigose. Nuolat pabrėžiama, jog mokytis yra vienas svarbiausių mūsų gyvenimo uždavinių. Tačiau iškyla klausimas kodėl mokslas toks svarbus? Apie visa tai buvo kalbama Kavoliškio bibliotekoje vasario 26 dieną vykusioje popietėje „Mokymasis visą gyvenimą organizavimas“. Popietės dalyviams buvo demonstruojamos skaidrės ir kalbama apie mokymosi svarbą, išskirtas mokymosi priežastis.
Visų pirma, mokydamasis žmogus siekia pažinti pasaulį, užtikrinti tautos išlikimą, atrasti save, galiausiai realizuoti save atradus mylimą darbą. Iš kitos pusės žiūrint, išsilavinimas, pelningas darbas žmogui suteikia komfortą, geras gyvenimo sąlygas. Kad ir kaip bebūtų šiais laikais mokslas yra viena svarbiausių gyvenimo vertybių.
Po pristatymo ir diskusijų, popietės dalyviai sudalyvavo edukacijoje „Kūrybinės meno procedūros“. Kokios gi tos procedūros? Buvo dirbami dirbiniai su oda. Nes odiniai dirbiniai žmones lydi jau šimtus tūkstančių metų. Kokybiškus odinius daiktus malonu liesti, jie ilgai tarnauja ir puikiai atrodo. Iš seno nutriušusio daikto, atnaujinome į naują. Aptraukėme natūralia oda, papuošėme dekoracijomis ir gaminys prikeltas naujam gyvenimui! Gražios odos gaminiai yra visada populiarūs. Taigi mokytis ir domėtis yra niekada nevėlu ir nesvarbu kokį tam pritaikysime metodą.
Pasak Henrio Fordo: „Kiekvienas, kuris nustoja mokytis pasensta. Nesvarbu ar jam dvidešimt ar aštuoniasdešimt“.
Kavoliškio vyresn. bibliotekininkė Jūratė Bulavienė