Nauja pramoga bibliotekoje

Atgal

Nauja pramoga bibliotekoje

  2020-02-17

Interaktyvi edukacinė erdvė papildyta dar viena nauja technine įranga -  virtualios realybės (VR) akiniais VIVE COSMOS.
Virtualios realybės akiniai įgalina ne tik 360 laipsnių kampu stebėti vaizdus, bet ir įsitraukti į naujausius žaidimus, įvairias menines instaliacijas, pasitikrinti, ar turi aukščio baimę bei išbandyti kitas pramogas. Prieš akis atsiveria visiškai kitas pasaulis. Naudojantis pulteliais, galima pakelti virtualioje realybėje esančius daiktus, juos mesti ar žaisti. Žaidėjai  lavina kūrybiškumą, vaizduotę,  žaisdami tuo pačiu susipažįsta su istorija ir pasauliu.
Vieną penktadienio popietę  jaunieji smalsuoliai jau išbandė šią naujovę. Netrūko geros nuotaikos ir emocijų. Žaidimai ir pramogos su (VR) akiniais VIVE COSMOS Vaikų ir jaunimo skyriuje tik prasideda.
Kviečiame visus susidomėjusius ir norinčius patekti į virtualią realybę, ateiti ir pasinerti į kupiną nuotykių atmosferą. Užsiėmimai vyksta kiekvieno mėnesio penktadieniais nuo 1500 val.
Šią galimybę bibliotekai suteikė 2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos įgyvendinamas projektas Interaktyvi edukacinė erdvė – efektyvus socialinės integracijos būdas vaikams iš nepalankiose sąlygose gyvenančių šeimų, LLI-263 (OPEN UP).
Vyresn. bibliotekininkė Vida Ruželienė