Viešojoje interneto prieigoje paminėta Saugesnio interneto savaitė.

Atgal

Viešojoje interneto prieigoje paminėta Saugesnio interneto savaitė.

  2018-03-21

Vaikų ir jaunimo skyriaus viešojoje interneto prieigoje vasario 6 – 9 d. paminėta Tarptautinė saugesnio interneto savaitė - „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!”.
Susirinkusiems 3 – 5 kl. moksleiviams buvo pristatyta savaitės tema. Vyko pokalbis apie atsakingą, pagarbų, saugų elgesį internete. Aptartos pasitaikančios grėsmės socialiniuose tinkluose ir kaip jų išvengti. Raginta atsakingai, išradingai kurti ir skleisti informaciją internetinėje erdvėje. Kitomis dienomis vyko kūrybinė laboratorija „Komiksų knygelės kūrimas“. Naudodamiesi PowerPoint programos įrankiais (figūros) vaikai kūrė, braižė komiksus pasirinkta tema. Darbai buvo nukopijuoti ant lapų ir įrišti į knygelę „Minčių lietus“. Tuo pačiu sukurta ir skaitmeninė komiksų knygelė. Kiekvienas komiksų kūrėjas pristatė savo kūrybą. Finale kūrėjams, dalyvavusiems kūrybinėje laboratorijoje, „įteikta“ dovana, filmas pagal Sent Egziuperi knygą „Mažasis princas“, kuris buvo žiūrimas Juozo Keliuočio bibliotekos verslo paramos klasėje. Filmo peržiūros metu vaikai vaišinosi „popkornais“.
Saugaus interneto savaitės metu vykę pokalbiai, diskusijos ir praktinė – kūrybinė veikla kuriant komiksus kiekvienam leido susimąstyti apie atsakingą turinio kūrimą ir pateikimą internetinėje erdvėje.