Bibliotekininkai karjeros dienoje

Atgal

Bibliotekininkai karjeros dienoje

  2018-03-21

Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos darbuotojos Nadiežda Ivanova ir Vida Ruželienė jau antrus metus dalyvavo Juozo Tūbelio progimnazijos organizuojamoje Karjeros dienoje.
Kartu su kitų profesijų atstovais, vietoje įprastų dviejų pamokų, mokiniams vedė pamokas apie bibliotekininko profesiją ir edukacinį užsiėmimą „Miriorama - judanti knygos panorama“. Daugeliui moksleivių jau žinoma, kad šiandienos biblioteka – tai ne tik patalpa su knygų, laikraščių ir žurnalų prikrautomis lentynomis, bet ir vieta, kurioje galima naudotis viešąja interneto prieiga, vyksta mokymai, įvairūs susibūrimai, kultūriniai renginiai, o bibliotekininkas – ne tik knygų ar periodikos išdavėjas, bet komunikacijos ir informacijos paslaugų specialistas, rengiantis projektus, patariantis bibliotekos lankytojams įvairiais informacijos paieškos klausimais, pakviečiantis į kultūrinius renginius, kuriantis bibliotekoje bendravimo, savitarpio supratimo erdvę.
Kūrybinėje pamokos dalyje dalyviai kūrybiškai, su džiaugsmu kūrė ritinines knygas „Mano svajonių profesija“, jas iliustravo ir smagiai pristatė klasės draugams mirioramos pagalba.
Tikimės, kad bibliotekininkų susitikimas su mokiniais paliko gerų emocijų ir naudos tolimesniuose gyvenimo labirintuose.