Akcija „Knygų Kalėdos“ jau baigėsi. Suvainiškio biblioteka

Atgal

Akcija „Knygų Kalėdos“ jau baigėsi. Suvainiškio biblioteka

Suvainiškio kaimo biblioteka


„Knygų Kalėdos“ jau 9 metus iš eilės vykstanti akcija. Skatiname visus kalėdinį laikotarpį pradėti geru darbu – sudalyvauti „Knygų Kalėdų“ akcijoje. Nes dovanodami knygą, dovanojate žinias ir išmintį. Kasmet tokiu laiku Lietuvoje skelbiama akcija. Kaip kitaip, juk knygos visada buvo ir išlieka žmogui nepakeičiama atrama visoje žemiškoje kelionėje, jo išminties ir vilties šaltinis, mokytojas, ištikimiausias bičiulis. Padėti bibliotekoms turtinti, atnaujinti šiuos neįkainojamus lobius, pradžiuginti jais skaitytojus – toks ir yra šios akcijos tikslas. „Knygų Kalėdų 2019“ šūkis –„Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Suvainiškio biblioteka gavo per septynias dešimtis knygų. Akcija suteikė galimybę sutrumpinti eiles skaitytojų, laukiančių savo eilės perskaityti populiariausias knygas, kaip Pameistrys/Tess Gerritsen, Petro imperatorė/Kristina Sabaliauskaitė, Šilko pirklio dukra/Dinah Jefferies, Sevastopolio rožė/Katharine Mcmahon, Kodėl aš/Stanislovas Savickis-Stano, Mergina ant jūros skardžio/Lucinda Riley, Pagauk manę kartą/Harlan Coben, Apgaulinga Venecijos šviesa/J.M dePrada, Kaip aš kovosiu su raudonaisiais/IImari Juutilainen, Kaip tapti turtingu/Donald J.Trump, Didžiosios lokės sūnūs-Kelias tremtin/L.Welskope-Henrich, Didžiosios lokės sūnūs-Harka/L.Welskope-Henrich, ir t.t. Nesitikėta, kad tiek sulauksime geradarių dėmesio ir jautrios, supratingos paramos. Nupirktos, tiesiai iš knygynų ar per juos bibliotekai paskirtos naujos knygos arba jau spėtos dovanotojo perskaityti, bet palikusios įspūdį, kad jos sudomins ir kitus, bus naudingos daugeliui.
Nuoširdus AČIŪ: Alfredui Naktiniui, Liudai ir Vladislavai Samulėnaitėms, Edmundui Jakūbėnui, Algirdui Šimėnui, Jūratei ir Raimundui Nageliams, Broniui Susniui, Dovidonių šeimai, Jurgai Konstanblackaitei-Kaupelei, Viliui Adomėnui. Čia žmonės užsuka ne tik knygos, bet ir pabūti kartu. Juk biblioteka – tai bendruomenė, o knygos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems.
Suvainiškio filialo vyresn. bibliotekininkė Regina Šimėnienė