Interaktyvūs užsiėmimai

Atgal

Interaktyvūs užsiėmimai

  2019-12-16

Vaikų ir jaunimo skyriaus edukacijų erdvėje apsilankė  pradinių klasių mokiniai, mėgstantys  programuoti ir konstruoti lego robotus, Fischer technik konstruktoriais, spausdinti 3D spausdintuvu. Pasiskirstę nedidelėmis grupelėmis jaunieji smalsuoliai kibo į darbą. Vieni pasirinko konstruoti robotus su Lego Mindstorms EV3 konstruktoriais, kiti ėmė Fischer technik elektronikos, optinius, inžinerinius, hidraulikos konstruktorius. Vaikinas, išbandydamas 3D spausdinimo galimybes, sumaketavo ir spausdino žodį „Lietuva“. Daugumai dalyvių buvo pirmoji pažintis su tokio pobūdžio lego konstravimu. Kitų susitikimų metu vyks konstravimo užbaigimo ir robotų programavimo darbai.
Vaikų ir jaunimo skyriuje sudarytos sąlygos visiems norintiems turiningai, prasmingai, smagiai leisti laisvalaikį, plėsti žinias apie išmanias technologijas.
 
Lankytojams siūlome:
  • antradieniais - trečiadieniais nuo 1600 val. laikas skirtas konstruoti lego robotus – WoDo2.0, Lego Mindstorms, Fischer technik elektronikos, mechanikos, optinius, inžinerinius, hidraulikos konstruktoriais, spausdinti su 3D spausdintuvu;
  • ketvirtadieniais 1500 val. rodomi 3D filmai;
  • penktadieniais nuo 1500 val. - pramogų diena: Xbox One, Jipido žaidimai ir kt. Virtualios realybės akiniai nukels į įspūdžių kupiną virtualią erdvę. Čiupk draugą už rankos ir ateik į biblioteką.
Vyresn. bibliotekininkė Vida Ruželienė