Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis

Tracy Rees
Leidykla: Alma littera, 2019

Romanas nukelia į auksiniais paplūdimiais garsėjantį Tenbio miestelį – sakoma, kad jis gali išgydyti sielos žaizdas.
Prie socialinių normų prisitaikyti bandanti paauglė XX a. šeštajame dešimtmetyje ir 40-metė universiteto administratorė XXI a. Londone turi daugiau bendro, nei kas nors galėtų pagalvoti. Abi jos ieško atsakymų ir randa juos... ten pat. Neįtikėtina, kad kažkokia vieta gali būti tokia svarbi žmonių likimams.
Noros gyvenimas – tikra sėkmės istorija. Praktiška, apsukri, gabi profesionalė, nepakeičiama darbuotoja. Ji žino, kad yra nusipelniusi visko: ir padėties, ir laimės. Tačiau Noros puoselėti santykiai su mama ima eižėti, o savo jubiliejaus išvakarėse ji pasuka skirtingais keliais su ilgamečiu partneriu Simonu. Nerimo kamuojama moteris pajunta neįtikėtiną trauką Tenbio paplūdimiams. Nors anksčiau ten lankėsi tik kartą vaikystėje, viešėdama pas senelę. Metusi darbą Nora iškeliauja į pajūrį. Galbūt ten jos laukia naujas gyvenimas? Ar Tenbio jūros bangos gali nuplauti net didžiausią skausmą?
Nors prabėgo šeši dešimtmečiai, Tenbis nesikeičia, kaip ir jame gyvenantys žmonės bei magiška vietos trauka. Ši vieta puikiai tinka pabėgti, susitikti su pačiu savimi ir surasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus.