Susitikimai bibliotekoje

Atgal

Susitikimai bibliotekoje

  2019-12-09

Smagu, kad Rokiškio J. Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyrius vis dažniau tampa susitikimų su draugais, bendraminčiais, netgi su tėvais vieta.
Lapkričio 22 d. popietę kvietėme vaikus ateiti kartu su tėveliais. Kelios mamos, nedrąsiai, vedinos vaikų, užsuko pasižiūrėti, ką galima veikti bibliotekoje.  Apžiūrėjo pelėdų ekspoziciją, susipažino su teatrinėmis lėlėmis, kartu su vaikais išbandė interaktyvaus stalo galimybes, pamatė 3D spausdintuvo sukurtus objektus. Konstruoti su Ficher – technic konstruktoriais bibliotekininkė pakvietė vaikus atsivesti tėvelius. Ketvirtadieniais vyksta kino dienos, kada rodomi filmai su 3D akiniais. Ekskursija po biblioteką paliko gerą įspūdį, mamos liko nustebę tokia gausa įvairių veiklų!
Minint draugo dieną, lapkričio 28 d., rinkosi Rokiškio rajono moksleivių tarybos nariai. Gurkšnodami arbatą, planavosi metų veiklas, aptarė artėjančius renginius. Besilankantiems pirmą kartą, buvo pristatyta interaktyvi edukacinė erdvė, veiklos, vykstančios bibliotekoje, pakviesti pasižiūrėti 3D filmų. Džiugu, kad jaunimas susitikimų vietą su bendraminčiais renkasi bibliotekos erdves.
 
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė