Karjeros dienoje apie Dviragio ežerą

Atgal

Karjeros dienoje apie Dviragio ežerą

  2019-11-26

Lapkričio 22 d. Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė dalyvavo Juozo Tūbelio progimnazijoje tradiciškai kasmet rengiamoje karjeros dienoje.
Į mokyklą rinkosi įvairių profesijų atstovai, pasiruošę papasakoti įdomių dalykų. Apie pasakojamą bibliotekininko profesiją klausėsi šeštų klasių mokiniai. Jiems buvo pristatyta biblioteka kaip šiuolaikiška erdvė vaikų ir jaunimo laisvalaikio, mokymosi, meninės saviraiškos, savęs tobulinimo vieta. Papasakota apie teikiamas edukacines – kultūrines, informacines paslaugos, apie įgyvendinamas skaitymo skatinimo iniciatyvas, organizuojamus susitikimus su rašytojais, rengiamomis parodomis, kūrybos vakarais, knygų aptarimais ir pan.
Antroje pamokos dalyje moksleiviai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ką ošia Dviragis?“. Šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis buvo pristatytas Rokiškio krašto mitologinis objektas – Dviragio ežeras, papasakota apie jo kilmę. Vėliau šeštokai dalyvavo smagioje viktorinoje apie žuvis. Besibaigiant pamokai, klasės seniūnams buvo įteikti kvietimai atvykti į Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyrių išbandyti savo jėgas kūrybiniame užsiėmime ežero tema (pasigaminti sagines žuvis, ežero dugną ir pan.).
Bibliotekos darbuotojos džiaugiasi galėdamos prisidėti prie  rengiamų veiklų ir tikisi gražaus tolimesnio bendradarbiavimo organizuojant karjeros dienas  Juozo Tūbelio progimnazijoje!
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė