Saugesnio interneto savaitė

Atgal

Saugesnio interneto savaitė

  2018-03-21

Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyrius, 2017 m. vasario 7- 9 dienomis, dalyvavo saugesnio interneto savaitėje.
Pradinių klasių moksleiviams buvo organizuotos įvairios veiklos skatinančios saugiai, atsakingai, tikslingai naudotis internetu ir mobiliaisiais telefonais. Valandėlių metu vyko pokalbiai. Moksleiviai dalijosi savo patirtimi apie saugų elgesį internete. Buvo žiūrimi animaciniai mokomieji filmukai „Rupuras“, „Nešok su vilku“ , „Fejerverkas“, „Stambiakaklis“ iš www.cheeplive.eu. Matytos situacijos atspindėjo realybėje pasitaikančias situacijas, pamokė kaip reiktų teisingai, atsakingai, ir saugiai elgtis internete. Dalyviai savo žinias tikrinosi spręsdami testą „Ar esi saugus internete, testas.draugiskasinternetas.lt 
Didelio susidomėjimo sulaukė ir nekompiuterinis žaidimas ,,Jausmų barometras“. Vaikai vertino įvairias nemalonias, su patyčiomis susijusias situacijas. Vėliau buvo aptarinėjama , analizuojama kaip žmonės į tuos pačius įvykius gali reaguoti skirtingai, todėl svarbu gerbti kito nuomonę ir būti tolerantiškesniems kitaip mąstančiam žmogui.