Ir švęskime, ir saugiai jauskimės!

Atgal

Ir švęskime, ir saugiai jauskimės!

  2019-11-28

Štai ir nuaidėjo rudens mozaika Aleksandravėlėje! Dėlioti rudeniškos mozaikos, lapkričio mėn. 24 dieną,  po mažą, mažą akmenuką susirinko didelis būrys ne tik dalyvių, bet žiūrovų! Didelis ačiū visiems! Ir dalyviams, ir žiūrovams, ir nuostabių akimirkų platintojams. Renginys vyko Aleksandravėlės kultūros namų salėje ir organizuotas pagal Rokiškio kaimiškosios seniūnijos projektą „Rokiškis - Lietuvos kultūros sostinė Plius“ ciklo „Literatūrinė kelionė Nemunėlio vingiais", kurį vykdo rajono bibliotekos ir kitos kultūros įstaigos.
Renginio metu skambėjo poezija, ir dainos, kurias atliko Rokiškio Rudolfo Lymano mokyklos mokytoja Laima Bieliūnienė ir ansamblis „Gelmės“ bei Aleksandravėlės kultūros namų vokalinis instrumentinis ansamblis „Šypsena“ (vad. Jurgita Raugienė). Ansamblyje „Gelmės“ dainuoja ir kraštietė Rima Jegorova (Stakulytė). Grožėjomės Kriaunų kaimo bibliotekos vyresn. bibliotekininkės Rasos Striungytės veltinių paroda „Veltiniai – mano gyvenimas“ pristatymu, beje Rasa yra kilusi iš Aleksandravėlės. Buvo eksponuojama Petro Stankevičiaus (architektas, tapytojas – gimė 1934 m. Obeliuose) tapytais paveikslais. Buvo įteikta daug nominacijų (kultūros namai dėkojo už dalyvavimą renginiuose), paminėta suaugusių mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“. Sveikinome suaugusius bibliotekos vartotojus, kurie šiais metais mokosi, studijuoja. Tai Janina Kavaliauskienė, Rima Paurienė, Kristina Juodvalkienė. Taip pat apdovanota Genovaitė Martinėnienė, kuri bibliotekos duris pirmą kartą pravėrė dar 1949 metais.    
Taip pat Aleksandravėlės rudens mozaikoje ryškiai sušvito saugaus eismo atspalviai. Ir aleksandravėliečiams ir svečiams žodžiais, linksmais sąmojais ir suvenyrais priminėme apie tamsiu paros metu tykančius eismo pavojus, apie būtinybę dėvėti atšvaitus, rūpintis ne tik savimi, bet ir savo artimaisiais, kaimynais.
Aleksandravėlės filialo vyresn. bibliotekininkė Alma Mekšėnienė