Kūrybinių darbų parodos pristatymas

Atgal

Kūrybinių darbų parodos pristatymas

  2018-03-21

Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje vyko Rokiškio lopšelio - darželio ,,Varpelis“ bendruomenės kūrybinių darbų parodos ,,Prakalbinkim molį“ pristatymas.
Parodos atidaryme lopšelio-darželio ,,Varpelis“ direktorė Sigita Baranovskienė papasakojo apie prieš didžiasias žiemos šventes darželio bendruomenės dalyvavimą kūrybinėse dirbtuvėlėse, kur vaikai, tėveliai ir darbuotojos mokėsi prakalbinti molį. Mokėsi ne tik lipdymo meno, bet ir lavino ranką, vaizduotę. Kaip lipdydami vieni su kitais bendravo, draugiškai aptarė kūrybos rezultatus. Darbo rezultatai nustebino visus, nes buvo sukurta daug gražių, unikalių kalėdinių dovanėlių, paveikslų, raidžių, puošmenų, žaisliukų, eglučių, angelų, snaigių, elnių... Kaip darželyje dekoruotais, išdegtais ir glazūruotais darbeliais kūrė jaukią šventinę nuotaiką, puošė aplinką.
Visus svečius atvykusius į parodos atidarymą pasveikino meninio ugdymo mokytojų Ingos Šablinskienės ir Irmos Valikonienės parengta vaikų grupė. Jie parodė muzikinę programą apie žiemą.
Pristatydama parodą ,,Prakalbinkim molį“, direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Adamonienė pasidžiaugė kūrybingais vaikai, išmonės nestokojančiais tėveliais, nes tik dirbant visiems kartu galima daug išmokti, sukurti. Kūrybiškas, raminantis ir malonus yra darbas su moliu. Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų.
Sveikinimo žodį tarė Juozo Keliuočio bibliotekos direktorė Alicija Matiukienė. Ji pasidžiaugė prasmingu abipusiu bendradarbiavimu, darželio idėjomis, kūrybiškumu, išradingumu. Bibliotekos džiaugėsi. Šventės organizatoriai vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus darbuotojos Taip pat padėkojo už aktyvų bendravimą su biblioteka, palinkėjo ir toliau lankytis, būti aktyviems skaitytojams bei gausiai susirinkusius pakvietė apžiūrėti parodos eksponatų.
Iki vasario 18d. bibliotekos lankytojai kviečiami aplankyti įspūdingą kūrybinių darbų parodą „Prakalbinkim molį“.