Kalėdų belaukiant

Atgal

Kalėdų belaukiant

  2018-03-21

Likus dviem savaitėms iki šventų Kalėdų šventės, vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje vyko šventinis renginys visai šeimai ,,Laukiame Kalėdų“. Jau dabar galime regėti pasiruošimą šiam šventiniam metui.
Miestuose įžiebiamos Kalėdinės eglės, puošiasi daželiai, mokyklos ir kitos įstaigos. Kalėdų Senelis su savo pagalbininkais ruošia dovanas, sudarinėja vaikų sąrašus, mamos ir močiutės planuoja kokius šventinius valgius gamins. Tėčiai ieško eglutės. Vaikai mokosi eilėraščių, dainelių. Žodžiu, visi gyvena laukimo nuotaikomis. Renginio vedėja Snieguolė pasakojo, kad vaikams Kalėdos simbolizuoja Kalėdų Senelį bei jo gausiai nešamas dovanas. Ne išimtis ir suaugusieji: jie laukia poilsio meto, kada galės atsikvėpti po nelengvų darbų bei būti šeimos rate, šventinėje namų atmosferoje. Atidžiau pasigilinę į tai, galime pastebėti, jog visus šiuos žmones vienija vienas lūkestis bei dvasinė būsena... Tai laukimas. Visi šie žmonės laukia šventų Kalėdų.
Prie bibliotekos šventinio šurmulio prisijungė skaitytojai, Rokiškio mamų klubas, Mokymosi ir kūrybos studijos ,,Pelėda“ nariai. Vieni atvyko su daina, kiti su savo rankų pagamintais kūrybiniais darbeliais eglei papuošti, dar kiti palaikė akciją Knygų Kalėdos ir dovanojo bibliotekai knygas. Akcija vyksta iki 2017 m. sausio 7 d. DOVANOKIME KNYGAS, kurios keičia gyvenimą!
Kartu laukti šv. Kalėdų pakvietė ir šventės viešnios skaičių pasakos ,,Jei mėnulis būtų nulis“ autorės Smalsutė - Lina Matiukaitė ir Pleputė - Ieva Kilienė. Jos supažindino su padūkėliais matematikos miestelio gyventojais, pakvietė į kūrybines dirbtuvėles gamintis pasakų personažų - skaičių.
Netikėtai bibliotekos šventę aplankė Kalėdų Senelis. Stebukladarys senelis įžiebė bibliotekos eglutę, pakalbino vaikus ir jų tėvelius, apdovanojo bibliotekos projekto ,,Lėlės atgyja bibliotekoje“ konkurso – parodos ,,Lėlė – knygos personažas“ dalyvavusias I. Ir E. Belovų, A. ir D. Žukauskų ir V. ir A.Budrių šeimas. Nepamiršo ir susirinkusių vaikučių, kurie gavo po stebuklingų riestų saldainių .
Snieguolė ir Kalėdų Senelis palinkėjo jaukaus laukimo ir gražių artėjančių švenčių. O laukimo metą paįvairinti šeimos rate su knyga. SKAITYKIME, DOVANOKIME IR DALINKIMĖS!