Protų mūšis ir sveikos mitybos popietė Kavoliškio bibliotekoje

Atgal

Protų mūšis ir sveikos mitybos popietė Kavoliškio bibliotekoje

Kavoliškio kaimo biblioteka


Spalio 25 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko protmūšio antrasis etapas ir Europos sveikos mitybos valandėlė skirtas vaikams. Joje dalyvavo 3 klasės Kavoliškio mokyklos – darželio mokiniai.
Protų mūšyje varžėsi „Monstro kūnas“ ir „Vėjas“ komandos. Po pirmojo etapo vienu tašku pirmavo komanda „Monstro kūnas“. Tačiau antrojo etapo metu „Vėjo“ komanda ne tik prisivijo varžovus, bet ir sugebėjo aplenkti bei laimėti. Komandoms buvo įteikti diplomai ir skatinamieji prizai dalyvauti tolimesniuose protmūšiuose. Varžovai vieni kitus pasveikino ir pasidžiaugė pergale.
Po viktorinos patogiai įsitaisę žiūrėjome mokomąjį filmuką – „Sveika mityba vaikams“ skirtą Europos mitybos dienai. Mokėmės kaip taisyklingai reikia valgyti ir rinktis produktus, kaip juos derinti tarpusavyje ir kokie sveikiausi užkandžiai yra. Diskutavome, kad norint augti sveikam ir gauti kuo daugiau vitaminų, mums reikalinga į savo dienos racioną įtraukti daržoves, vaisius bei džiovintus produktus. Jie ne tik skatina smegenų veiklą, bet ir tinkamai paveikia jauno žmogaus organizmą. Kuomet jaučiamės sveiki, tai ir mokytis lengviau, ir žinių įgyjame daugiau.
Mokinių piešiniai eksponuojami bibliotekoje, dalyvauja parodoje ir konkurse – „Aš valgau sveikai“. Lankytojai galės balsuoti už labiausiai patikusį piešinuką, kuris bus apdovanotas prizu.