Protų mūšis Kavoliškio bibliotekoje

Atgal

Protų mūšis Kavoliškio bibliotekoje

Kavoliškio kaimo biblioteka


Rugsėjo 25 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko netradicinė popietė skirta vaikams. Joje dalyvavo 3 klasės Kavoliškio mokyklos – darželio mokiniai ir jų mokytoja Birutė Ramelienė. Protų mūšis (protmūšis) – viena smagiausių pramogų, kuria Lietuvoje užsikrėtę yra ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Tai smagus užsiėmimas, kurio metu galime patikrinti savo įgytas žinias, išmokti dirbti komandoje bei sužinoti kažką naujo ir negirdėto.
Mokiniai susirinkę į pirmąjį protų mūšio turą pasidalijo į dvi komandas. Išsirinkę kapitonus jie pristatė komandos pavadinimus ir savo narius. Protų mūšyje varžėsi „Vėjas“ ir „Monstro kūnas“ komandos. Dalyviai aktyviai atsakinėjo į klausimus, rungtyniavo tarpusavyje, tarėsi ir priiminėjo vieningus atsakymus. Pasibaigus pirmajam protmūšio turui vienu tašku į priekį išsiveržė „Monstro kūnas“ komanda. Tačiau antrosios komandos dalyviai nenusiminė, nes žino, kad laukia antrasis turas, kurio metu galės prisivyti, o gal net aplenkti savo varžovus. Mokiniai liko patenkinti popiete, nes tai mūšis, kurį norisi ir galima žaisti kasdien.
Smagiai praleidę laiką popietės metu kibome į darbus. Kas atsinešę pieštukus, akvarelę ar kreideles ėmė piešti piešinį skirtą mokytojo dienai paminėti. Susikaupę mokiniai popieriaus lape vaizdavo savo mylimiausią mokytoją, negailėjo padėkos žodžių, pagyrimų. Apsidžiaugėme svečiuose sulaukę menininko - dailininko Vytauto Daščioro. Jis mielai dalijo patarimus mokiniams, kad piešinys atrodytų dar įspūdingiau. Dieną užbaigėme pilni geros nuotaikos ir pasisėmę žinių.
Vyresn. bibliotekininkė Dovilė Matuzonienė