Akcija „Vasara su knyga“ jau baigėsi

Atgal

Akcija „Vasara su knyga“ jau baigėsi

Suvainiškio kaimo biblioteka


Akcija „Vasara su knyga“ jau baigėsi. Suvainiškio biblioteka dalyvavo pirmą kartą. Panoro užsiregistruoti 6-vaikai ir 3-suaugusieji. Tik deja skaitymo iššūkį įveikė keturi. Sveikinu įveikus visas iššūkio užduotis: suaugusiųjų tarpe dalyvavusias Irmą M. ir Ireną S. o vaikų tarpe Danielių A. ir Erminą J. Bibliotekoje vyko žaismingos varžytuvės dėl knygų. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kvietė – per vasarą perskaityti bent jau 5 knygas. Buvo nurodytos temos: perskaityk lietuvių autoriaus knygą; knygą apie keliones; knygą geltonu viršeliu; knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas ir kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės kaip ir tavo vardas.
Dalyviai netik skaitė, bet ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: lipdė, kūrė  ir rinko įvairias konstrukcijas žaislų. Biblioteka – tai jau ne ta prieš kelis dešimtmečius buvusi nuobodi knygų saugojimo vieta, o šiandienos vaikams pritaikyta džiaugsmo, laisvalaikio, žaidimų ir kartu skaitymo erdvė, kuri juos traukia lankytis čia kuo dažniau.
Tad knygos „Vasaros iššūkio“ dalyviams išties paliko neišdildomų įspūdžių ir suteikė galimybę prasmingai praleisti vasaros atostogų dienas.
Suvainiškio bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Regina Šimėnienė