Laukiame kūrybinių darbelių užsiėmimuose

Atgal

Laukiame kūrybinių darbelių užsiėmimuose

  2019-09-24

Vis labiau rudenėjant aktyviausios Kūrybinių darbelių studijos „Naminukai“ lankytojos Kamilė, Milena, Gustė, Emilija, Eva ir kitos sugužėjo į biblioteką pamiklinti rankų kuriant naujus darbelius. Kai kurios iš jų lankėsi bibliotekoje ir vasaros atostogų metu: kūrė linksmus, vasariškus papuošalus iš įvairių priemonių. Darbelių kūrybos ciklas vadinosi „Vasaros vėrinukai“. Labiausiai joms patiko verti apyrankes iš spalvotų karoliukų bei akmenukų. „Naminukės“ rungtyniavo tarpusavyje, kuri sukurs gražiausią apyrankę mamai, močiutei, sesei, draugei ar sau. Rinko jų mėgiamų spalvų karoliukus ir vieną po kito kruopščiai dėliojo į dailius vėrinėlius. Ši veikla tiesiog užbūrė mažąsias darbštuoles, ir jos kiekviena sukūrė po keleta apyrankių. Užsiėmimai ne tik lavino smulkiąją motoriką, mokė susikaupti, atidumo, kruopštumo, tačiau ir skatino kūrybiškai darbuotis. Tokia jau ta mergaičių prigimtis, kad joms patinka puoštis, o jei tai galima suderinti su darbeliais, vaiko lavinimu – dviguba nauda.
Pilnos įvairiausių sumanymų, mergaitės planuoja lankyti Kūrybinių darbelių studiją ir ateityje. Mėgstamiausias jų užsiėmimas – kurti įvairius darbelius iš sagų. Ši veikla mažosioms darbštuolėms niekada nepabosta. Iš sagų kuriami  paveikslai, atvirukai, papuošalai ir kiti smagūs dalykai, kuriais vėliau mergaitės papuošia savo namus arba mielai  dovanoja.
 Kūrybinių darbelių studijoje „Naminukai“ laukiami ir norintys pradėti lankyti rankdarbių užsiėmimus 1-5 klasių mokiniai. Darbeliai, sukurti pačių rankomis, su meile ir širdies šiluma – tai neįkainojama vertybė, nenuperkama už jokius pinigus. Norinčius išbandyti savo jėgas kūrybos procese ir išmokti ką nors naujo kviečiame registruotis telefonu 8 458 52793. Užsiėmimai vyksta penktadieniais 15 val. Rokiškio rajono Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriuje, Taikos g. 19.
 
Vyresn. bibliotekininkė Sigita Tvirkutienė