Parodos „Misija Sibiras“ uždarymas Bajorų bibliotekoje

Atgal

Parodos „Misija Sibiras“ uždarymas Bajorų bibliotekoje

Bajorų kaimo biblioteka


Jau antrus metus po rajono bibliotekas keliauja foto paroda „Misija Sibiras“. Birželio mėnesį paroda atkeliavo į Bajorų biblioteką. Birželio 26 d. Bajorų bibliotekoje vyko parodos „Misija Sibiras 17“ uždarymas.
Popietė prasidėjo Danutės Tumonytės-Mažeikienės eilėmis „Prisiminimų juosta“.
 
Auksinė buvo vasara
Vilties žiedais žydėjo,
Bet – išsiliejo ašarom
Nuo rankos pavergėjo...
 
Bibliotekininkė Virginija trumpai priminė birželio 14-osios įvykius. Poetė Stasė Junokienė pasidalino prisiminimais apie tėvelio trėmimą į Sibirą, perskaitė jam skirtą eilėraštį. Skaitytojos Vlada Galvanauskienė ir Nijolė Juozapavičienė prisiminė skaitytas knygas apie tremtį. Po graudžių prisiminimų bibliotekininkė pristatė parodą, papasakojo apie projektą „Misija Sibiras“. Nijolė Čirūnienė kalbėjo kokios mintys kilo žiūrint foto parodą.
Vėliau ėjome daryti sagių iš odos. Prisiminėme ką išmokome balandžio mėnesį, per edukacinį užsiėmimą „Minties ir odos dialogas“, kurį vedė Duokiškio filialo vyresn. bibliotekininkė Danutė Vigėlienė. Kaip daryti rodėme tos, kurios jau buvome pasidarę gėlytes. Beliko prisiminti ir pamokyti. Po kruopštaus darbo, kiekviena „Vidurdienio damos“ klubo narė pasipuošė savo sukurtomis gėlėmis-sagėmis.
Bajorų filialo vyresn. bibliotekininkė Virginija Krasauskienė