ŽAISMINGAS KNYGOS PRISTATYMAS

Atgal

ŽAISMINGAS KNYGOS PRISTATYMAS

  2019-05-09

Minint 19-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kurios šių metų tema „Ateik – sužinok ir išmok“, Vaikų ir jaunimo skyriuje viešėjo Ieva Kilienė, mūsų kraštietė, knygų autorė.
Balandžio 25 d. rytmetį į žaismingą knygos „Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos.“ pristatymą atskubėjo mažieji knygų mylėtojai iš Rokiškio lopšelio/darželio „Pumpurėlis“. Knygos autorė save pristatė kaip smalsutę, kuriai jau nuo mažens labai patiko skaičiuoti, galvoti. Todėl visos jos parašytos knygos yra apie matematikos šalį ir jos gyventojus – skaičiukus.
Knygos autorė Ieva susitikimą pradėjo linksmu piratišku pasisveikinimu. Vaikai greitai įsijungė į linksmą, žaidimų įvairove apipintą knygos apie skaičiukus pristatymą. Visi traukinuku važiavo ir sustodavo kiekvieno skaičiaus stotelėje, kurioje laukdavo smagi užduotėlė. Skaičiaus „Vienas“ pasakoje rankų pagalba matavosi ūsų ilgį. Ieškojo, kurio vaiko ūsai ilgiausi ar trumpiausi. Viešėdami pas dvejetuką, žaidė žaidimą „Bum“, kuris suteikė daug gerų emocijų. Bandeles kepė ir tris prieskonius barstė svečiuose pas trejetą. Skaičiaus „Keturi“ pasaka leido kiek stabtelti ir prisiminti brangiausius žmones. Svarstė, kas labiausiai gali sušildyti žmogų? Išsiaiškino, kad tai – apsikabinimas. Na, o megztiniuose įsiūtas sagas kiekvienas skaičiavo, kai sustojo stotelėje „Penki“. Aplankę skaičių stoteles, dar visi smagiai žaidė kitus, su skaičiukais susijusius žaidimus.
Vaikai džiaugėsi knygų autorės I. Kilienės susitikimu, palikusiu daug gerų emocijų!
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė