Karjeros diena J. Tūbelio progimnazijoje

Atgal

Karjeros diena J. Tūbelio progimnazijoje

  2019-04-29

Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė dalyvavo Juozo Tūbelio progimnazijoje tradiciškai kasmet rengiamoje Karjeros dienoje.
Rinkosi įvairių sričių specialistai vesti moksleiviams pamokas, pasidalinti patirtimi ir pristatyti savo profesiją. Prieš pat pamokas jiems buvo sudaryta galimybė dar kartą atsisėsti į mokyklinį suolą.  Pravesta šiuolaikinė - inovatyvi pamoka. Visi galėjo išbandyti naujausias mokymosi priemones -  užprogramuoti robotuką, iš smulkių lego detalių sukonstruoti žmogeliuką ar išbandyti  3D rašiklį.
Pamokų metu bibliotekininkos darbuotojos laukė susitikimas su 5 klasių moksleiviais. Jiems pravestos integruotos pamokos apie bibliotekininko profesiją. Papasakota apie šiuolaikinę biblioteką, kuri sparčiai keičiasi. Kaip skirtingi keliai kryžkelėje kertasi tradicijos ir modernumas. Jų sankirtoje stovi šiuolaikinis bibliotekininkas. Koks jis? Koks jo vaidmuo visuomenėje šiandien? Kokį jį mato žmonės? Ar jis yra pakankamai vertinamas? Į šiuos ir kitus klausimus bandyta atsakyti.
Kūrybinėje pamokos dalyje mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Juodai balta mintis“. Taikydami grafikos meną, kūrė  atvirukus sau ar draugui.
Susitikimas su mokiniais paliko gerų emocijų. O atsisveikinant pakvietėme būti bibliotekos lankytojais!