Kavoliškio bibliotekoje – garsiniai skaitymai skirti Tarptautinei vaikų knygos dienai

Atgal

Kavoliškio bibliotekoje – garsiniai skaitymai skirti Tarptautinei vaikų knygos dienai

Kavoliškio kaimo biblioteka


Balandžio 4 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko popietė skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Valandėlėje dalyvavo 2 klasės Kavoliškio mokyklos – darželio mokiniai ir jų mokytoja Birutė Ramelienė.
Kuomet knygą laikome rankoje, verčiame pirmą jos puslapį, sutikite – iš tiesų pasijaučiame kitaip. Nuo pirmo žodžio ar sakinio jos įtraukia visa savo jėga ir paleidžia kuomet baigiame skaityti. Tai pasaulis, kuris pilnas minčių, svajonių, spalvų ir netgi garsų. Galime pasijusti knygų herojais, tobulėti, mokytis ar lavinti vaizduotę. Mažiesiems mūsų skaitytojams tai proga dalintis jau perskaitytomis istorijomis su draugais, išmokti kažko naujo, bendrauti ar svajoti.
Bibliotekoje vykusioje popietėje mokiniai raiškiai bei su intonacija skaitė, pasakojo, deklamavo savo pasirinktas ir išmoktas ištraukas iš knygų. Kiekvienas dalyvis su užsidegimu ir dideliu noru dalinosi savo mintimis. Diskutavome apie mėgiamiausias vaikų knygas, eilėraščius bei pasakojimus. Popietę užbaigėme apdovanodami diplomais bei saldžia dovanėle visus dalyvius. Palinkėjome dar didesnio perskaitytų knygų „bagažo“ ir geros nuotaikos jas skaitant!