Parodos „Neringaitės vėriniai“ atidarymas

Atgal

Parodos „Neringaitės vėriniai“ atidarymas

  2019-03-25

Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriuje kovo 15 d. vyko papuošalų kūrėjos Neringos Dagienės kūrybinių darbų parodos „Neringaitės vėriniai“ atidarymas. Į renginį rinkosi vaikai, šeimos, visi rankdarbių mėgėjai.
Parodos autorė trumpai papasakojo apie save ir kas pastūmėjo pradėti kurti papuošalus. Kurį laiką ji gyveno užsienyje, o sugrįžusi į Rokiškį, ėmėsi širdžiai mielo darbo. Dirbti su gintaru Neringai patinka, nes tai ir ramina, ir šildo sielą. Šios veiklos imasi, kai tik gimsta vienoks ar kitoks papuošalo vaizdas prieš akis. Net ir naktis tam būna tinkama. Papuošalų kūrėja pasidžiaugė, kad jos papuošalais pasipuošę moterys ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Anglijoje, kaimyninėje Lenkijoje. Susirinkusieji grožėjosi vėriniais iš gintaro, negailėjo autorei gražių žodžių. Išklausę Neringos patarimų, susirinkusieji kūrė išskirtinį papuošalą sau. Mergaitės kartu su mamomis skaičiavo, vėrė karoliukus. Po ilgo, kruopštaus darbo, dalyvių rankas papuošė spalvotos apyrankės.
Gintarinių papuošalų kūrėja N. Dagienė neslėpė, kad ši paroda - pirma. Linkime, kad tai būtų mažas laiptelis į didžiulę sėkmę!
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Aušra Žukauskienė